Marketing & Internet

Základní principy, které můžete využívat při naší vzájemné spolupráci, jsou cílevědomost, koncepce a synergie. Budeme se jich držet  proto, že se dlouhodobě osvědčují.

Synergie, koncepce, cílevědomost

Komplexní služby pro marketing především s využitím nástrojů, které pro tyto účely nabízí internet. Řešení nemusí být složité, aby fungovalo. A už vůbec nemusí být drahé. Přesvědčit se můžete sami...
Tvorba nových stránek nebo rekonstrukce stávajících stránek probíhá vždy na základě dohody mezi požadavky zadavatele a obecnými požadavky na grafický design, uživatelskou přívětivost a SEO optimalizaci výsledného webu.

Více zde >>>

SEO (Search Engine Optimization, optimalizace pro vyhledávače) je metodika pro vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro hodncení vyhledávacími roboty internetových vyhledávačů.

Více zde >>>

Internet je podle nezávislých studií jedním z nejefektivnějších médii na poli reklamy. Ne náhodou zaznamenala internetová reklama velice výrazný nárust invsetic i v dobách hospodářské recese. Když něco funguje....

Více zde >>>

Díky osvědčené spolupráci s různými grafiky můžete získat osobité podooby Vašich prezentačních materiálů počínaje webovými stránkami přes nejrůznější tiskové materiály, fotografie, vizitky apod.

Více zde >>>

Oslovte Vaše zákazníky nebo přátele tak, že budete působit na více smyslů!

Oslovte je zvukovým a obrazovým materiálem, neboť už Jan Ámos Komenský říkal, že je to nejefektivnější způsob, jak docílit toho, aby si lidé něco lépe zapamatovali!

Více zde >>>

3D fotografie nebo stereo fotografie umožňují spatřit fotografovanou scénu nikoli ploše, ale v celé její hloubce. Používána je řada různých metod, jak toho dosáhnout.

Více zde >>>

zajímavé služby