Čebín Cup

Registrace dvojic

první hráč


druhý hráč


kontaktní e-mail


kontaktní telefon


Míčový sedmiboj - Čebín CUP

Turnaj v míčovém sedmiboji dvojic

Termín konání: sobota 8. 8. 2020, 8:30

Místo konání: hřiště TJ Sokol Čebín

Startovné:
   - 400 Kč za přihlášenou dvojici při platbě do 31. 7. 2020
   - 500 Kč za přihlášenou dvojici při platbě po 31. 7. 2020

Platby přijímá pořadatel Jiří Halama osobně nebo na bankovním účtu číslo 1455010023/3030, do zprávy pro příjemnce uveďte Sedmiboj a jméno prvního člena dvojice. Než pošlete platbu, zaregistrujte se ve formuláři Registrace dvojic. Přihlášením se berete na vědomí, že se turnaje zúčastňujete na vlastní riziko a zavazujete se dodržovat platná pravidla jednotlivých sportovních disciplín s mírnou úpravou popsanou níže.

Odhlásit se lze pouze mailem na níže uvedené kontaktní adrese. V případě odhlášení je startovné vráceno v plné výši pouze tehdy, pokud k odhlášení dojde nejméně 30 dnů před turnajem. V případě, že se odhlásíte 7 - 30 dnů před turnajem, vracíme 50% startovného, v případě, že se odhlásíte 7 - 0 dnů před turnajem, nevracíme nic.

Maximální počet dvojic: 32 (o pořadí přijetí přihlášky rozhoduje termín přijetí platby startovného). V případě, že se přihlásí více dvojic, budou zpočátku další dvojice brány jako náhradníci (v případě, že se některé místo neuvolní, bude jim startovné vráceno). V případě extrémního zájmu a překročení maximálního počtu účastníků platí do 31. 5. přednostní právo pro dvojici, která se zúčastnila některého z předešlých ročníků turnaje.

Kontaktní e-mail: jihalama@seznam.cz

 

Přihlášené dvojice

(s potvrzením platby)

  1. Jiří Halama - Hana Vičarová
  2. Rudolf Rys - Jan Kruťa
  3. Ondřej Zouhar - Pavel Novák
  4. Marek Navrkal - Martin Podola
  5. František Valdhans - Luděk Stehlík
  6. Ondřej Musil - Martin Podola
  7. Jiří Opletal - Radek Lamač
  8. František Valdhans - Luděk Stehlík
  9. Jiří Peňáz - Pavel Vičar
  10. Jan Koláček - Václav Malásek
  11. David Vičar - Jakub Vičar
  12. Lukáš Michalovič - Martin Ševčík
  13. Vylášek Vladimír - Posolda Karel
  14. Pavel Svobodník - Martin Polák
  15. Michal Klimeš - Jiří Fuchs
  16. Rosťa Geržičák - Petr Horáček
  17. Michal Sýkora - Petr Kysilka

Zaregistrované dvojice

(dosud nepotvrzená platba)

  • Martin Křížka - Petr Šiler
  • Martin Křížka - Petr Šiler

 

Seznam disciplín míčového sedmiboje

Míčový sedmibojV rámci turnaje probíhá vyřazovací turnaj dvojic v každé z následujících disciplín: basketbal, stolní tenis, florbal, nohejbal, volejbal, fotbal a tenis.

Hrací plán soutěží je dán počtem přihlášených dvojic a bude upřesněn na místě. V případě nepříznivého počasí může dojít ke zkrácení jednotlivých zápasů, v extrémním případě i k nahrazení zápasů losem.

Pro jednotlivé disciplíny platí tato speciálně upravená pravidla:

 

Míčový sedmiboj - Čebín CUP 2018

celkem ping-pong basketbal florbal volejbal fotbal nohejbal tenis
1Jiří Opletal
Radek Lamač
43 6 0 10 8 3 8 8
2Jan Koláček
Václav Malásek
41 3 1 8 10 10 3 6
3Jiří Peňáz
Pavel Vičar
29 1 8 1 6 3 10 0
4Jiří Halama
Hana Vičarová
21 0 3 3 1 3 1 10
Vladimír Vylášek
Karel Posolda
21 8 1 6 3 0 0 3
Martin Křížka
Petr Šiler
21 2 1 0 3 6 6 3
7Rudolf Rys
Jan Kruťa
17 1 3 3 3 6 1 0
Ondřej Zouhar
Pavel Novák
17 3 0 0 6 1 6 1
Michal Sýkora
Petr Kysilka
17 0 10 3 1 3 0 0
10Lukáš Michalovič
Martin Ševčík
16 1 1 1 1 8 3 1
Michal Klimeš
Jiří Fuchs
16 6 1 3 3 1 1 1
12David Vičar
Jakub Vičar
14 0 6 1 1 2 1 3
Rosťa Geržičák
Petr Horáček
14 1 0 6 0 1 0 6
14Michael Farkaš
Petr Krása
13 10 0 0 0 0 0 3
15František Valdhans
Luděk Stehlík
12 3 3 1 0 1 3 1
16Pavel Svobodník
Martin Polák
10 0 6 0 1 0 3 0
17Marek Navrkal
Martin Podola
8 3 3 2 0 0 0 0


Nejbližší utkání






Pavouk soutěže










 

Míčový sedmiboj - Čebín CUP 2019

celkem ping-pong basketbal florbal volejbal fotbal nohejbal tenis
1Marek Hrůza
Petr Hasala
39 10 1 1 8 1 8 10
2Radek Lamač
Jiří Opletal
32 1 1 3 6 10 3 8
3Jiří Halama
Tom Flegr
31 1 1 6 10 6 1 6
4Marek Novotný
Miloš Novotný
28 1 3 3 3 8 10 0
Rosťa Geržičák
Petr Horáček
28 6 3 10 0 3 0 6
6Martin Petržela
Jan Stavělík
26 3 0 8 6 3 6 0
7Michal Klimeš
Jiří Fuchs
24 1 10 6 3 1 3 0
8Patrik Žák
Vladimír Macura
22 3 3 1 3 6 3 3
9Karel Posolda
Vladimír Vylášek
19 8 8 1 1 1 0 0
10Petr Leicman
Láďa Štefl
16 3 6 0 0 3 1 3
11Ondřej Zouhar
Pavel Novák
15 6 0 3 0 0 6 0
12Frantisek Valdhans
Luděk Stehlík
14 0 3 1 3 3 1 3
13Pavel Svobodník
Martin Polák
10 3 0 3 0 1 0 3
Doležal
Chmelicek
10 0 6 0 1 0 3 0
15Lukáš Václavek
Radek Slouka
1 0 0 0 0 0 1 0
Barbora Pírková
Klára Tělecká
1 0 1 0 0 0 0 0

 

Míčový sedmiboj - Čebín CUP 2018




celkem ping-pong basketbal florbal volejbal fotbal nohejbal tenis
1 Patrik Žák
Vladimír Macura
48 6 8 3 3 10 10 8
2 Jiří Halama
Tomáš Flegr
40 8 6 1 8 1 6 10
3 Jan Koláček
Václav Malásek
37 1 3 6 10 8 6 3
4 Marek Hrůza
Karel Tůma
30 10 1 3 6 3 1 6
5 František Valdhans
Mirek Krejčí
26 6 10 0 3 1 3 3

Robin Družkovský
Petr Družkovský
26 1 1 10 1 6 1 6
7 Jan Hrabec
Radim Vojtíšek
25 1 3 8 6 3 1 3
8 Jiří Bambas
Martin Petržela
21 1 6 1 1 3 8 1
9 Marek Navrkal
Martin Podola
14 3 3 3 0 2 0 3
10 Lukáš Michalovič
Martin Ševčík
13 0 3 0 3 6 1 0
11 Sika Martin
Skalický Pavel
12 3 0 6 0 0 3 0
12 Josef Havlík
Vojtěch Havlík
11 0 1 3 1 3 3 0
13 Tomáš Juříček
Rostislav Geržičák
8 3 0 0 1 0 3 1
14 Karel Posolda
Vladimír Vylášek
6 1 0 1 3 0 0 1
15 Marek Řeháček
Vendula Szlauerová
5 3 1 0 0 1 0 0

Olin Belžík
Vláďa Mrázek
5 0 1 1 1 0 1 1
17 Jaroslav Svoboda
Michal Svoboda
2 0 0 1 0 0 0 1

 

Míčový sedmiboj - Čebín CUP 2017




celkem ping-pong basketbal florbal volejbal fotbal nohejbal tenis
1 Marek Hrůza
Libor Hrůza
41 8 4 6 10 1 8 4
2 Patrik Žák
Vladimír Macura
40 2 8 1 1 10 10 8
3 Jiří Opletal
Radek Lamač
38 6 6 8 2 6 4 6
4 Jirka Halama
Tomáš Flegr
35 1 10 4 6 4 0 10

Petr Hasala
Tomáš Dragan
35 10 4 10 4 1 4 2
6 Jan Kruťa
Rudolf Rys
24 4 6 1 1 6 6 0
7 Jiří Dubovov
Lubomír Bis
22 4 0 4 4 4 0 6
8 Jan Koláček
Václav Malásek
21 4 0 4 6 1 6 0
9 Karel Posolda
Vladimír Vylášek
16 1 1 0 4 2 4 4

Radek Procházka
Petr Krula
16 0 4 6 1 1 4 0
11 Belžík Olin
Daniel Petr
15 0 0 1 1 8 1 4
12 Martin Petržela
Petr Žůrek
13 0 1 2 4 0 2 4
13 Pavel Trčka
Milan Strmeň
12 2 4 1 1 4 0 0

Jaroslav Klouda
Miloš Jiránek
12 1 1 0 8 0 2 0
15 Rosťa Geržičák
Martin Podola
10 6 1 1 0 1 1 0
16 Jakub Pačínek
Milan Navrátil
9 1 0 0 1 4 1 2
17 Marek Mészár
Aleš Povondra
7 1 1 4 0 0 1 0
18 Marek Navrkal
Jiří Navrkal
4 1 1 0 0 0 2 0
19 Tomáš Juříček
Dalibor Pavlík
3 0 2 0 0 0 1 0
20 Klára Tělecká
Barbora Muroňová
1 0 0 1 0 0 0 0


 

Míčový sedmiboj - Čebín CUP 2016



celkem ping-pong basketbal florbal volejbal fotbal nohejbal tenis
1 Patrik Žák
Vladimír Macura
37 6 8 1 2 4 10 6
2 Radek Procházka
David Veselý
33 6 4 4 8 6 1 4
3 Jiří Bambas
32 1 1 10 4 10 2 4
4 Šimon Krčál
Jiří Peňáz
31 4 10 2 6 4 4 1
5 Honza Koláček
Václav Malásek
28 8 6 0 6 1 6 1

Petr Hasala
28 10 2 4 1 2 8 1
7 Petr Beneš
Miroslav Janovský
27 2 4 8 4 1 6 2
8 Jiří Halama
Tomáš Flegr
26 4 4 1 4 2 1 10
9 Petr Bednárek
Tomáš Valošek
21 4 0 4 4 1 2 6
10 Karel Posolda
Vladimír Vylášek
18 2 6 0 1 4 4 1
11 Karel Fišer
Vítězslav Máša
17 2 4 1 2 8 0 0

Jakub Pacholek
Martin Pacholek
17 1 2 0 2 0 4 8
13 Jiří Dubovov
16 0 1 6 1 2 2 4
14 František Valdhans
Jan Jaroš
12 1 0 0 10 0 1 0
15 Olin Belžík
11 4 0 1 0 6 0 0

Jan Kruťa
Rudolf Rys
11 1 0 1 1 4 4 0
17 Tomáš Hartmann
Martin Bradna
10 0 2 6 1 0 1 0
18 Petr Kolář
9 2 1 4 0 1 0 1
19 Jiří Jakubec
7 0 1 1 0 1 0 4
20 Marek Mészár
Pavel Bujnoch
6 2 1 2 1 0 0 0
21 Havlát
Sokol
4 0 0 2 0 2 0 0
22 Lukáš Kunc
3 0 1 0 0 0 1 1
23 Pavel Dufek
Robert Langer
1 1 0 0 0 0 0 0

 

Míčový sedmiboj - Čebín CUP 2015

celkem ping-pong basketbal florbal volejbal fotbal nohejbal tenis
1Patrik Žák
Vladimír Macura
45 8 4 8 4 10 10 1
2Rostislav Geržičák
Marek Hrůza
37 10 8 6 1 4 0 8
3Miroslav Janovský
Petr Beneš
37 1 4 4 10 6 6 6
4Jiří Peňáz
Pavel Vičar
35 4 10 4 8 0 8 1
5Dubovov Jiří
Bis Lubomír
29 1 1 10 4 1 6 6
Kuba Pacholek
Tomáš Valošek
29 6 2 1 2 6 2 10
7Honza Koláček
Václav Malásek
22 4 1 6 6 1 4 0
Jiří Jakubec
Ladislav Vorel
22 0 6 4 0 4 4 4
Jaroslav Sokol
Havlát
22 4 1 0 4 8 1 4
10Jiří Halama
Tomáš Flegr
18 4 1 1 6 1 1 4
11Hartmann Tomáš
Bradna Martin
15 1 4 4 1 4 1 0
12David Vičar
Jakub Vičar
14 1 0 1 0 4 4 4
13Marek Mészár
Lukáš Kunc
12 2 2 2 2 0 4 0
Dana Křišťálová
Klára Tělecká
12 0 6 0 4 0 0 2
15Jaroslav Svoboda
Michal Svoboda
11 6 0 1 1 0 1 2
16Ondřej Bartoň
Zuzana Bartoňová
10 1 4 0 1 1 2 1
17David Jaroš
Tomáš Nosek
6 0 0 2 2 2 0 0
18Dušan Potěšil
Romana Šťastná
4 0 0 2 0 2 0 0
19Klára Bartoňová
Honza Bartoň
1 0 0 0 0 0 0 1

 

Míčový sedmiboj - Čebín CUP 2014

celkem ping-pong basketbal florbal volejbal fotbal nohejbal tenis
1Rostislav Geržičák
Marek Hrůza
44 10 10 2 4 2 8 8
2Jan Koláček
Václav Malásek
30 1 2 1 10 10 2 4
3Trčka Pavel
Strmeň Milan
26 1 1 1 1 6 6 10
Hradský
Klouda
26 6 0 6 2 8 4 0
5Šimon Krčál
Jiří Peňáz
25 2 1 0 8 2 10 2
6Jiří Halama
Tomáš Flegr
24 4 1 10 2 1 0 6
Petr Beneš
Miroslav Janovský
24 2 6 2 6 4 2 2
8Václav Boháč
Martin Javůrek
17 8 1 2 1 2 2 1
9Belžík
Dubovov
13 0 2 8 0 1 1 1
10Vítězslav Máša
Jiří Máša
12 2 2 4 1 1 2 0
11František Valdhans
František Valdhans ml.
10 0 8 0 0 2 0 0
12Michal Bujnoch
Pavel Bujnoch
8 0 4 2 0 0 1 1
13Marek Mészár
Marek Gryc
6 1 2 1 2 0 0 0
14Tomáš Hartmann
Martin Bradna
4 1 0 1 1 0 1 0
15Miloslav Jedlička
Honza Besperát
2 0 0 0 0 1 1 0

 

Míčový sedmiboj - Čebín CUP 2013

celkem ping-pong basketbal florbal volejbal fotbal nohejbal tenis
1. Trčka - Strmeň 36 10 8 1 2 8 1 6
2. Koláček - Malásek 35 8 2 4 10 2 8 1
3. Beneš - Janovský 35 1 10 6 8 6 2 2
4. Vičar - Cupak 29 6 - - 4 10 1 8
5. Halama - Flegr 29 2 2 8 6 1 - 10
6. Krčál - Peňáz 23 - 6 2 1 2 10 2
7. Belžík - Dubovov 18 - 2 10 1 - 4 1
8. Hradský - Klouda 16 2 - 2 2 2 6 2
9. Jakubec - Vorel 13 2 4 1 1 1 - 4
10. Bradna - Gregor 10 4 1 - 2 - 2 1
11. Mészár - Gryc 7 - 2 1 - 4 - -
12. Fiala - Moravec 7 1 - 2 - 2 2 -
13. Sokol - Ondřejka 6 1 1 - 2 - 1 1
14. Pochop - Pochop 5 1 1 - 1 1 1 -
15. Štulpa - Galgóci 3 - 1 1 - 1 - -

 

Míčový sedmiboj - Čebín CUP 2012

celkem ping-pong basketbal florbal volejbal fotbal nohejbal tenis
1. Trčka - Strmeň 51 6 8 1 10 8 8 10
2. Krčál - Peňáz 31 1 10 4 8 6 2 -
3. Koláček - Malásek 28 10 2 0 6 4 6 -
4. Hradský - Klouda 27 8 4 1 1 2 10 1
5. Halama - Flegr 25 1 2 10 2 2 2 6
6. Vičar - Vičar 24 2 1 8 1 2 2 8
7. Fiala - Moravec 21 4 1 1 - 10 1 4
8. Boháč - Zbořil 16 - - 6 4 1 4 1
9. Sokol - Ondřejka 14 1 6 1 2 1 1 2
10. Jakubec - Vorel 6 1 2 - - 2 - 1
11. Herál - Studený 4 - - 2 - - - 2
12. Bursa - Kokeš 2 - 1 - 1 - - -

 

Míčový sedmiboj - Čebín CUP 2011

  1. Hradský (49 b.)
  2. Halama (45 b.)
  3. Krčál (26 b.)
  4. Líšeň "A" (20 b.)
  5. Baláš (16 b.)
  6. Zavřel (12 b.)
  7. Kachlík (9 b.)
  8. Jakubec (5 b.)

 

Míčový sedmiboj - Čebín CUP 2010

  1. Halama (46 b.)
  2. Klouda (29 b.)
  3. Štefl (25 b.)
  4. Sokol (16 b.)
  5. Kříž (14 b.)
  6. Panáček (13 b.)
  7. Zeman (12 b.)
  8. Koláček (10 b.)
  9. Hradský (10 b.)
  10. Večeřa (9 b.)
  11. Malášek (7 b.)
  12. Vybíral (2 b.)

 

zajímavé služby